Суббота, 25 Мая 2019, 03:00
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Юридическая клиника » Юридическая консультация ON-LINE. » Как призвать к ответственности обидчика ?
Как призвать к ответственности обидчика ?
bassomishaДата: Суббота, 02 Февраля 2008, 19:42 | Сообщение # 1
Школьник
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Ушедши...
Здравствуйте ! Моя подруга приняла участие в акции радиокомпании Наше Радио в Укр. " Лети с нами на Таити". И по итогам проведения стала одним из 2х победителей.

Quote
ПРАВИЛА АКЦІЇЇ "ЛЕТИ З НАМИ"

1. Організатор Акції
1.1. Організатором Акції "Лети з ними" є закрите акціонерне товариство "Наше радіо" (далі - Організатор) при сприянні відкритого акціонерного товариства "Авіакомпанія "Сибір" в Україні" (далі - Авіакомпанія).

2. Участь в Акції
2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18 років, мають паспорт для виїзду за кордон.
2.2. Власники корпоративних прав, працівники Організатора та Авіакомпанії, юридичні особи, що організовують Акцію, її виконання та їх родичі, не мають права на участь в Акції.

3. Тривалість Акції
3.1. Період проведення акції: 30 липня 2007 р. по 10 серпня 2007р. включно.
3.2. Акція проводиться щодня в період її проведення.

4. Порядок участі в Акції
4.1. В ефірі радіостанції "Наше радіо" 7 (сім) разів на день звучатиме позивний, що нагадує звук злітаючого літака. В цей час необхідно сьомим додзвонитись в ефір радіостанції "Наше радіо" та відповісти на запитання ведучого прямого ефіру, після чого цю особу реєструють як учасника Акції. Окрім того, особа, що додзвонилася сьомою, матиме можливість отримати подарунки від Спонсора, відповівши на питання у прямому ефірі.
4.2. Навіть якщо слухач не додзвонився сьомим або не відповів на запитання ведучого правильно, його все одно реєструють як учасника Акції і він бере участь у розіграші путівки на двох на Таїті
4.3. Кожної п'ятниці, в період проведення Акції, учасники Акції, яких було зареєстровані на поточному тижні, стають учасниками розіграшу путівки на двох на Таїті.
4.4. Розіграш проводиться за допомогою лототрону, в який поміщаються записки з іменами і прізвищами учасників Акції.
4.5. Переможцю буде урочисто вручено в студії "Нашого радіо" сертифікат переможця.
4.6. Організатори не несуть відповідальності за перебої в роботі телекомунікації, що призвело до відключення учасника під час його спілкування з ведучим.

5. Приз та порядок його отримання
5.1. Для отримання путівки, Переможець повинен звернутись до Авіакомпанії протягом 3-х (трьох) місяців з моменту розіграшу. Переможцю Акції на підставі вказаного сертифікату Авіакомпанія надає путівку на двох на острів Таїті, включаючи переліт, проживання в готелі та харчування.
5.2. Авіакомпанія самостійно оплачує вартість віз. Переможець не має права вимагати заміни призу на інший або отримання його вартість у грошовому еквіваленті. Організатор та Авіакомпанія не несуть відповідальність за якість послуг, що надаються у країні перебування Переможця.
5.3. Переможці не можуть передавати права на Приз.
5.4. Для отримання Призу переможці пред'являють Авіакомпанії сертифікат, паспорти та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

6. Інші умови
6.1. Взявши участь в Акції, учасники дають згоду на те, що у випадку отримання призу їх імена, фотографії, голос можуть бути використані в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інших матеріалах, пов'язаних з Акцією, без будь-якої матеріальної винагороди.
6.2. Факт прийняття особами участі в Акції означає повну згоду учасників зі всіма наведеними умовами цих Правил та згоду дотримуватись їх.
6.3. Інформацію про акцію читайте також на сайті "Нашого Радіо" - www.nasheradio.ua.

Ліцензія ВАТ "Авіакомпанія "Сибір" в Україні": Сертифікат експлуатанта №31 виданий ФАПФ від 21.03.2005 р.
Ліцензія ЗАТ "Нашого Радіо": Ліцензія НРУ з питань телебачення і радіомовлення серія НР №2726 від 30.10.2006 р.

Т.к. она учится в Киеве,то в августе 2007,по приезду в Киев мы обратились в радиокампанию с вопросом по пункту 4.5 о получении возможности гарантированного приза согласно п.5.1. Организатор согласно договора был обязан нам вручить сертификат на получение путевки у Авиакомпании ( см.ПРАВИЛА АКЦІЇЇ "ЛЕТИ З НАМИ)
Связавшись с представителем Организатора по телефону,мы получили заверения о скорейшем получении сертификата.Т.к. при повторном звонке с одного и тогоже номера представитель отказывался отвечать на тел.звонок мы решили поговорить лично. Приехав в главный офис Организатора(ЗАО "Наше радіо") нас еще раз заверили,что через неделю нам торжественнго в офисе и в прямом эфире вручат сертификат. Оговоренные сроки акции приближались к финалу. В итоге нам было предложено представителем Организатора самим связаться с авиакомпанией. (Сертификата на руках у нас небыло)
Все общение происходило в таком же ключе-по тел. и при повторном звонке не бралась трубка. Нас заверили,что о нас знают ,мы по e-mail отправили копии своих паспортов и на этом связь оборвалась. Ответ о получениии копий паспортов на e-mail не пришел,хотя по тел. сказали,что все приняли. За два дня до окончания акции и после 100 го звонка в авиакомпанию нам сообщили,что мы уже улетели. При этом было сказано,что со мной обо всем было договорено,хотя ни я,ни подруга моих координат нигде не остовляла. Еще обвинив нас,что из за нас задержали рейс в москве.
Для прояснения ситуации,я написал письмо Организатору (копия и номер входящего на руках) о получении нами гарантированного приза с просьбой разобратся в халатном отношении сотрудников в проведении подобных акций. Через 2 месяца мы получили ответ от Организатора о том ,что по всем спорным вопросам мы должны сами обращаться в Авиакомпанию "S7 Airlines".


1. На время предпологаемого перелета я брал отгулы. Неприлично длинные.
2. Не соблюдение Организатором договора.
3. Моральный ущерб ( Таити-мечта детства)

ПОДСКАЖИТЕ,КАК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТЬ ИСК. МОЖЕТ КТО ТО УЖЕ ИМЕЕТ ОПЫТ В РАЗРЕШЕНИИ ТАКИХ ВОПРОСОВ ?
С Ув.Михаил.

 
Форум » Юридическая клиника » Юридическая консультация ON-LINE. » Как призвать к ответственности обидчика ?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Симферополь online. Крымская сборка.статистика Размещено на Start.Crimea.UARussian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.Украинский портАлКаталог сайтов Всего.RU
Besucherzahler russian brides
счетчик посещений
Сайты Крыма Copyright Krins-YuG "Официальный сайт Крымского юридического института Национальной юридической академии Украины им. Ярослава Мудрого"© 2007- 2008Хостинг от uCoz